Metodický portál RVP.CZ prochází změnami. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit se
Tento modul byl archivován. Vkládání a editace obsahu není možná.

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Pomoc s bakalářskou prací
PříspěvekNapsal: úte 14. dub 2015 20:50:38 
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na váš názor. Zanedlouho mě čeká psaní a obhajoba bakalářské práce proto se chci zeptat, zda nevíte jak jednotliví učitelé (nazývejme je tak, jelikož v titulech na VŠ je neskutečný zmatek) přistupují k výpomoci s bak. prací od specializovaných firem. Na internetu je jich celá řada, já přemýšlel například o http://www.vsprace.cz/bakalarske-prace. Nejedná se tu o psaní práce, to opravdu nechci, mám namysli jen sehnání zdrojů a podkladů. Jsem velice časově vytížen a pomohlo by mi kdyby mi někdo připravil podklady a já pak vše udělal sám. Nevidím v tom žádné obcházení systému ani nic co by nějak porušovalo pravidla. Proto se ptám na váš názor, nechci se ptát přímo u nás na akademické půdě aby nevznikli nějaké pochybnosti. Předem moc děkuji za názor.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

 Předmět příspěvku: Re: Pomoc s bakalářskou prací
PříspěvekNapsal: pát 11. zář 2015 18:37:45 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 01. srp 2011 11:19:57
Příspěvky: 63
Michaelli,
zajímalo by mě, zda jste využil služeb externí firmy, jak probíhalo a jak jste byl spokojen?
Já osobně se domnívám, že hledat a shánět zdroje hodně pomůže při utřídění podstatných informací a zároveň prostřednictvím toho získáte přehled a lépe se píše... :-) Ale to je jen můj osobní názor ;-) a opravdu ráda bych se dozvěděla, o jiné možnosti/zkušenosti.
Děkuji


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

 Předmět příspěvku: Re: Pomoc s bakalářskou prací
PříspěvekNapsal: ned 13. zář 2015 18:13:13 
Ahoj,
u mě to bylo v pohodě.. řešil jsem přesně přípravu a dohledání vhodné literatury a pak jen korekturu (stylistickou, gramatickou a formální). Korektura mi byla přímo nařízená vedoucím.. Takže myslím, že v pohodě.. ja komunikoval s paní na odborne.podklady@seznam.cz a byla skvělá. Takže doporučuju. Se stránkami, které uvádíš zkušenost nemám.
Petr


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

 Předmět příspěvku: Re: Pomoc s bakalářskou prací
PříspěvekNapsal: ned 13. zář 2015 19:07:23 
Bývá zvykem uvést poděkování všem, kteří k práci přispěli. Není namístě poděkovat i firmě, která pomáhala? Pokud ne, tak to vyznívá jako něco neslušného, co je lepší zatajit, pokud ano, může to vyvolat u někoho nevhodnou reakci.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Hodnocení článku : 5
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

 Předmět příspěvku: Re: Pomoc s bakalářskou prací
PříspěvekNapsal: pát 16. lis 2018 13:09:34 
Michaell píše:
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na váš názor. Zanedlouho mě čeká psaní a obhajoba bakalářské práce proto se chci zeptat, zda nevíte jak jednotliví učitelé (nazývejme je tak, jelikož v titulech na VŠ je neskutečný zmatek) přistupují k výpomoci s bak. prací od specializovaných firem. Na internetu je jich celá řada, já přemýšlel například o http://www.vsprace.cz/bakalarske-prace. Nejedná se tu o psaní práce, to opravdu nechci, mám namysli jen sehnání zdrojů a podkladů. Jsem velice časově vytížen a pomohlo by mi kdyby mi někdo připravil podklady a já pak vše udělal sám. Nevidím v tom žádné obcházení systému ani nic co by nějak porušovalo pravidla. Proto se ptám na váš názor, nechci se ptát přímo u nás na akademické půdě aby nevznikli nějaké pochybnosti. Předem moc děkuji za názor.


Služeb firmy vsprace jsem využila a zprostředkované zkušenosti mám i od přátel. V případě časové vytíženosti, o které píšete, bych je rozhodně doporučila. Myslím doporučení obecné i konkrétní firmy, jelikož co vím, jsou na trhu asi nejdéle a tudíž nejvíce prověření. Asi bych neriskovala někoho, kdo funguje rok, dva. Hodně štěstí.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

 Předmět příspěvku: Re: Pomoc s bakalářskou prací
PříspěvekNapsal: pát 16. lis 2018 22:18:37 
Mám pocit, že velmi záleží na tom, co myslíme těmi zdroji. Zdroj může být 1000 stránková monografie v angličtině, která přesně odpovídá tématu. Zde to vyznívá, že ty zdroje jsou už jaksi připravené, vybrané důležité pasáže. Sepsat pak práci je mnohem snazší, ale je to opravdu vlastní práce autora? I způsob uchopení problému vlastně dost ovlivní firma.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

 Předmět příspěvku: Re: Pomoc s bakalářskou prací
PříspěvekNapsal: čtv 11. dub 2019 13:34:51 
Výše zmíněnou službu mohu doporučit z vlastní zkušenosti, případně ještě: www.bakalarky-diplomky.cz


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

 Předmět příspěvku: Re: Pomoc s bakalářskou prací
PříspěvekNapsal: ned 13. říj 2019 10:06:18 
A nebo vyzkoušet srovnávač studentských prací - diplomovky, bakalářky, seminárky, prezentace, ... :)

edureka.cz


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na: